Стилияна Николова спечели злато на топка и лента, Калейн взе сребро на бухалки на Световната купа в София
 14.04.2024 17:23

Българката Стилияна Николова спечели втория си златен медал по време на финалите на отделните уреди на Световната купа по художествена гимнастика в София, след като триумфира в битката за разпределение на отличията на лента. Припомняме ви,

Свят
Испанската кралица София е откарана по спешност в болница
 11.04.2024 19:04

Испанската кралица София е откарана по спешност в болница в Мадрид - а синът й крал Фелипе публикува актуална информация за нейното здраве. 85-годишната кралска особа беше приета в международната клиника Ruber в Мадрид за лечение на инфекция на пикочните пътища в сряда, съобщава Daily Mail. Нейният син крал Фелипе, 56-годишен, по-късно беше заснет да маха от пътническата седалка на своя Lexus, след като я посети в болницата в сряда следобед - и също присъстваше до леглот

Анализи
Атанас Запрянов: Ще говорим за приоритетите, когато правителството стане факт
 05.04.2024 14:57

Когато правителството стане факт, ще говорим за приоритетите на Министерството на отбраната и на правителството.

Шоу
Международно признатия пакистански художник Раджа Чангез Султан с изложба в Галерия Vivacom Art Hall Оборище 5
 03.04.2024 11:51

Vivacom Art Hall Оборище 5 има удоволствието да ви покани на откриването на изложба „UNIVERSALS THAT UNIFY A FRAGMENTED WORLD“ на утвърдения пакистански художник Раджа Чангез Султан (Raja Changez Sultan) на 9 април 2024 г. от 18:00 ч.- 20:00 ч. в зала „Галерия“.

Седем медала за ансамбъла ни на Световната купа в Гърция
 27.03.2024 08:57

Елвира Краснобаева триумфира като шампион в многобоя при жените

Ивет Горанова със злато от международен турнир в Сърбия
 24.03.2024 11:57

Олимпийската шампионка от Токио 2020 Ивет Горанова спечели златен медал от 53-о издание на международния турнир по карате "Златен колан" в сръбския град Чачак.

Божидар Андреев посвети златото на любимите хора, които вече го гледат отгоре
 16.02.2024 08:00

Божидар Андреев стана европейски шампион по вдигане на тежести в София с европейски рекорди в двубоя и в изтласкването и с резултат, който му гарантира участие на Олимпийските игри в Париж!